Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Jsme volné sdružení profesionálů, které se pohybuje na trhu již cca 15 let

Zabýváme se architekturou a urbanismem našich měst a sídel.

Komunikujeme s klienty od výběru vhodného pozemku, či kopě vhodné nemovitosti, přes studii, všechny projektové stupně, až po realizaci a provoz hotového díla.

Řešíme novostavby, rekonstrukce, přístavby, nástavby malých i velkých objektů. Zpracováváme uzemní studie, územní plány, jejich změny. Řešíme interiéry, drobný mobiliář, designujeme jednotlivé prvky.

Pracujeme již od studie v BIM formátech, komunikujeme s klienty pomocí moderních technologií. Klademe důraz na ekonomiku a ekologii jednotlivých řešení.

Účastníme se a vyhráváme urbanistické a architektonické soutěže. Spolupracujeme s ostatními odborníky, kterým po letech kvalitní spolupráce plně důvěřujeme.

Naším mottem je: Rozumíme-li si od počátku lidsky v tom, co chceme dělat, jak to budeme dělat, jakým způsobem dojdeme k cíli, je konečné kvalitní dílo logickým výsledkem našich schopností, které se navzájem v tvůrčím procesu posilovali. Naopak platí i to, že nenajdeme-li společnou řeč při prvních setkáních, je lepší na díle nespolupracovat, v takovém okamžiku, umíme jistě nabídnout alternativy spolupráce s našimi kolegy.

Z výše uvedené filosofie vyplývá i naše strategie – počáteční konzultace s klientem jsou zdarma, nejedná se o nákup zboží či služeb. Teprve, když se poznáme trochu profesně a lidsky, můžeme pokročit do další fáze naší spolupráce.

Těšíme se na další spolupráci například právě s Vámi.